طراحی سایت فینگولیا

 

سایت کودکانه فینگولیا

وب سایت کودکانه فینگولیا یک وب سایت برای سرگرمی و همین طور اطلاعات برای خانواده های صاحب فرزند از نوزادی تا ابتدایی است. این وب سایت توسط تیم نانو پردازشگر طراحی شده است تا یک بانک جامعه از اطلاعات برای مادران و پدران از مقالات علمی و تربیتی و روان شناسی تا انواع بازی برای بچه ها باشد. این وب سایت از طرف تیم نانوپردازشگر مدیریت می شود و با توجه به اینکه بسیاری فراموش کرده اند بچه ها نیاز به سرگرمی و غذای خوب و همین طور قصه برای بزرگ شدند دارند این ایده به ذهن ما رسید تا این مجموعه را در کنار هم قرار دهیم.
در این وب سایت می توانید آشپزی برای کودکان، دستور العمل های مفید برای مهمانی کودکانه مانند تولد و همین طور بازی و سرگرمی پیدا کنید. هر هفته تعدادی شعر و قصه به این مجموعه اضافه می شود و امید آن هست که یک منبع بزرگ از داستان و شعر برای کودکان در کنار هم قرار دهیم. بخشی هم برای کاردستی قرار دارد که واقعا به کودکان کمک می کند تا خلاقیت خود را به پالش بکشند. نمونه های رنگ آمیزی و نقاشی هم قرار دارد که پرینت کردن و الگو دادن به کودکان می تواند گوشه هنری ذهن آنها را باز تر نماید. در مورد بخش های تربیتی از سرکار خانم دکتر شهبازی استفاده می شود و وب سایت با نظارت ایشان و آپدیت می شود تا مطالبی که از روی اینترنت جمع آوری و ترجمه می شوند والدین را دچار مشکل نکنند.
نمونه های از طراحی اتاق کودک و همین طور آهنگ و ترانه های کودکانه نیز در این وب سایت یافت می شود که به مرور زمان آنها تقویت خواهیم کرد و همین طور قصد افزودن بخش های متنوع تر و جدید تری به این قسمت داریم اگر شما کودکی در این رده سنی دارید با عضو شدن در این وب سایت و قرار دادن نظر های سازنده خودتان ما را یاری نمایید. همین طور این وب سایت یک صفحه اختصاصی سرگرم کننده در فیس بوک دارد که از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

آدرس فیس بوک : https://www.facebook.com/Fingolia

تکنولوژی : PHP,Wordpress

Related Works