کارخانه های کابل شیراز

 

کارخانه های کابل شیراز – کات کابل

مجموعه کات کابل از بزرگترین تولید کننده های سیم و کابل در ایران و خاورمیانه است و ما افتخار همکاری با این مجموعه را در زمینه طراحی های گرافیکی و همین طور وب سایت به همراهی برخی خدمات مربوط به شبکه داخلی آنها داشته ایم، اما بیشترین تمرکز کاری بر روی وب سایت این مجموعه بوده است جایی که نقطه قوت تیم نانوپردازشگر است و همواره سعی کرده ایم بر روی آن تمرکز ویژه ای بگذاریم.

برای طراحی این وب سایت اولین سیستم استفاده شده دات نت نیوک بود که پس از تغییرات فراوان به درجه مناسبی از seo نرسید و لزوما همه نیروهای این مجموعه راحتی کار با این سیستم را حس نمی کردند بنابراین تصمیم بر این شد که تغییراتی از بنای اصلی وب سایت داده شود که منجر به راحت تر شدن سیستم و ارتباط بهتر پرسنل آن مجموعه گردید و وب سایت دیگری با محتوای مشابه اما با طراحی ظریف تر اجرا شده است که هم اکنون به عنوان سایت اصلی شرکت استفاده می شود.

صفحه معرفی محصولات و همین طور ماشین آلات این مجموعه به صورت کامل گویای موارد لازم برای یک مجموعه تولیدی است و می تواند حتی به عنوان مرجع در زمان خرید مورد استفاده قرار گیرد. زمانی وب سایت به بهترین نتایج خود رسید که مجموعه کات کابل تمام اطلاعات مورد نظرشان را به صورت تایپ شده و طبقه بندی شده در اختیار ما قرار دادند.

برای دیدن وب سایت کلیک کنید : صنایع تخصصی کابل شیراز – کات کابل

Related Works