برنامه نویسی سایت امنیتی

 

پژهان یک سایت امنیتی است و شرکت پژهان در زمینه فروش و نصب سیستم های امنیتی فعالیت می کند. این وب سایت علاوه بر اینکه جنبه اطلاع رسانی و همین طور استفاده دفتری برای این مجموعه دارد، کاربری هایی همچون استفاده مشتریان از قیمت های محصولات این شرکت و خرید اینترنتی محصولات، استفاده از گارانتی و رهگیری آنلاین، خبرنامه و مقالات در داخل وب سایت و امکان نمایش ویدئو در وب سایت را دارد.

پژهان سایت امنیتی

پژهان از جهت زیبایی و همین طور سرعت عمل بسیار خوب طراحی شده است و به دلیل استفاده از مدیریت محتوای روان خود برای مدیر وب سایت نیز بسیار ساده و سریع است. همین طور تمام تصاویر این وب سایت با استفاده از الگوریتم های فشرده سازی جدید سبک شده اند تا تمام مشتریان این وب سایت با هر شرایطی از سرعت اینترنت بتوانند  این وب سایت را به راحتی مشاهده نمایند و از امکانات این وب سایت استفاده کنند.

یک وب لاگ ساده و تخصصی نیز در این وب سایت در نظر گرفته شده است که مدیر وب سایت بتواند مطالب آموزشی و خبر های تکنولوژی همرشته با فعالیت خود در وب سایت قرار دهد. همین طور این وب سایت پنل چند مدیریتی دارد که امکان نگارش و تصحیح در وب سایت را به چند مدیر می دهد

Related Works