طراحی وب سایت انگلیسی Cicerone

سیسرون یک وب سایت راهنما برای سرمایه گذاری در ایران است و یکی از بهترین وب سایت های طراحی شده در مجموعه ما می باشد که علاوه بر ظاهر حرفه ای تصاویر بسیار زیبایی نیز در آن از ایران قرار داده شده است و تمام متون شرکت توسط نانوپردازشگر بهینه سازی شده اند. طراحی وب سایت انگلیسی یکی از مهارت های گروه نانوپردازشگر است که به دلیل توانایی بالای گروه در مکالمه و نوشتار انگلیسی بسیار عالی تمام شده است و امتیاز بسیار خوبی را هم از سایت های بررسی سئو گرفته است.

طراحی وب سایت انگلیسی Cicerone

برای طراحی این وب سایت که از پلتفرم وردپرس حرفه ای استفاده می کند حدود دو ماه همزمان با ترجمه و بهینه سازی اولیه زمان صرف شده است و این وب سایت قرار است هم راستا با وب سایت های مشابه برای جلب سرمایه خارجی و همین طور کمک به مسافران تجاری خارجی در ایران فعالیت کند. از مهمترین خاصیت های این وب سایت دسترسی ساده برای قرار دادن تصاویر مربوط به ایران با توضیح و گالری های مختلف برای یک منطقه است.

مختصری درباره طراحی وب سایت انگلیسی

برای طراحی وب سایت های انگلیسی ویا هر وب سایتی که نیاز به زبان های خارجی داشته باشد یا می بایست متون به زبان مورد نظر در اختیار طراح وب سایت قرار گیرد و یا متون فارسی با کمک موسسات ترجمه به زبان مقصد و به صورت اصولی ترجمه شود. به طور مثال تمام متون عربی برای وب سایت ها بنابر گویش خاص منطقه مورد نظر و به صورت زبان گفتاری منطقه که متفاوت از زبان عربی قرآنی است ترجمه می شود و همین طور در وب سایت های چند زبانه و به خصوص انگلیسی که مخطبان زیادی نیز دارد رعایت سادگی نوشتار بسیار مهم است. تمام متون، گواهینامه ها، وب سایت ها و روزنامه های آنلاین دنیا را به زبان ساده انگلیسی می نویسند تا مخاطب بیشتری داشته باشد و از هجوه نویسی پرهیز می کنند.

برای دیدن وب سایت کلیک کنید

Related Works